Deneyim Çağında Üretim | Events | IDC CEMA

Dassault Systèmes en gelişmiş üretim teknolojilerine yönelik çözümlerinin, bilinen tüm tasarım ve üretim şekillerini kökünden değiştirmektedir. Endüstri 4.0 ve Nesnelerin İnterneti dahil olmak üzere çağımızın en büyük endüstri trendlerinin konuşulacağı bu konferansta, sektörlere özel gelişmeler de tartışılacak.

Etkinlik, üretim dünyasının kitlesel üretimden kitlesel özelleştirmeye nasıl değiştiğine ve farklı aktörlerin - üreticilerin, hackerların, yenilikçilerin ve geleneksel üreticilerin - endüstriyi yeniden şekillendirmede oynadığı benzersiz rol hakkında daha fazlasını keşfetmeye, lider şirketlerin yeniliği hızlandırmak ve çevikliği artırmak için dijital teknolojileri nasıl benimsediklerine odaklanacak. Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE® platformundaki yetenekler kullanılarak şirketlere ne gibi yenilikler getirilebileceği ve yeni bir fikirden gerçek bir ürüne nasıl gidebileceği anlatılacak.

Tüketiciler artık, özellikle de internet üzerinden alınan ürün ve hizmetlerin teslimatında hıza, esnekliğe ve bunların kişiselleştirilmiş olmasına alıştılar. Kişiselleştirilmiş ve talep üzerine üretimi endüstriyel ölçekte sunarak bu beklentilere nasıl daha çok yanıt verebiliriz?

4. Endüstriyel Devrim: Bugün üretim liderleri, yeni çalışma yolları oluşturmak ve işlerini büyütmek için işletmelerini dijital iş dönüşümünde bir üst düzeye taşıyor. Dördüncü Endüstriyel Devrim, üreticilere dijital teknolojilerle organizasyonel, operasyonel ve iş modeli yeniliklerini bir araya getirerek gelir ve kar artışını kolaylaştırma ve hızlandırma olanağı sunuyor.

Akıllı Makineler: Buhar, elektrik ve elektronikler, ilk üç endüstriyel devrimin kaynağıydı. Endüstri 4.0'ın güç kaynağı ise İnternet; endüstriyel ekipmanda ve bu ekipmanı makine üreticileri için %30'a kadar kar sağlayabilen birbiriyle bağlı akıllı makine özellikleriyle destekleyen hizmetlerde devrim yaratıyor.

Makinelerin İnterneti: Çoğu üretici, dünya genelinde geniş bir tasarım ve üretim tesisi ekosistemine sahip küresel işletmeler olduğundan, şirket içi ve şirket dışı proje paydaşlarının verimli bir şekilde işbirliği yapabilmesi için bu benzersiz bilgi kaynağına istedikleri zaman, istedikleri yerden erişebilmeleri gerekir. Daha fazla iş üretmek için insanları ve nesneleri birbirine nasıl bağlayabilirsiniz?

Özelleştirilmiş Makineler: Müşteri beklentileri yükselmeye devam ediyor. Her sektörde, dijital bağlantı daha iyi pazar bilgisi sağlıyor. Üretimde, gittikçe daha kişiselleştirilmiş ve karmaşık özelliklere sahip yeni ürünler artık her zamankinden daha hızlı geliştirilmeli ve pazara sunulmalı. "Sadece bir kez" yapılan üretim süreçlerinin yapıldığı günler artık geride kaldı.

 “Müşterilerimize küresel kuruluşlarında tüm faaliyetleri için sağlam bir temel sunuyoruz. Önde Gelen Endüstriyel Ekipman sağlayıcıları, 3DEXPERIENCE Platformu sayesinde fiyat teklifi sürecinden katma değerli hizmetlere kadar sürdürülebilir performansı garanti altına alıyor.”

Philippe Bartissol, Başkan Yardımcısı, Endüstriyel Ekipman, Dassault Systèmes

The video cannot be displayed directly on this page, because you have not agreed with the cookie policy. To see the video, follow the link to YouTube

İş Ortakları

In Association with

Dassault Systèmes