IDC Day Kyiv 2017: Every thing as a Service | Events | IDC CEMA

Індустрія ІТ переживає період безпрецедентної трансформації. Цілі галузі найближчим часом можуть зникнути або надзвичайно змінитися. Хмарні рішення стали однією з ключових складових всіх сучасних процесів, пов'язаних з розвитком інфраструктури і бізнесу. Аутсорсинг послуг з оплатою по мірі споживання, віртуалізація, розподілені середовища, мобільні співробітники давно перестали бути екзотикою або прерогативою великих компаній.

До недавнього часу хмарні технології в основному розвивались як приватні інфраструктури. Становлення публічних і гібридних хмар стримували складносщі з каналами зв'язку, недовіра до провайдерів, вади SLA, законодавчі обмеження, особливості програмного забезпечення, протидія традиційних вендорів, труднощі інтеграції з бізнес-процесами, сумісність обладнання користувачів та багато іншого. Все це більше не актуально. Ми стали свідками вибухового зростання популярності нової концепції організації ІТ. Все більше технологій переходять до розряду послуг, які надає провайдер. Хмари дозволили компаніям оплачувати тільки те, що необхідно їм тут і зараз, а не всю інфраструктуру виробництва продуктів і рішень.

Конференція IDC Day Kyiv 2017: Every thing as a Service - закритий форум для CIO, керівників департаментів IT, начальників відділів ІТ послуг. Цей захід із самого початку планувалося як саміт, на якому лідери індустрії і провідні експерти представлять своє бачення практичної сторони впровадження хмарних інструментів для різних сегментів ринку і дадуть відповіді на питання присутніх. Йтиметься як про глобальні тенденції, так і про завдання, що стоять перед українськими компаніями і відомствами. 

У постіндустріальному суспільстві не будуть працювати метрики і концепції, до яких звикли ІТ професіонали і бізнес. Чи готові ви до світу Everything as a Service?

До участі запрошуються:

  • CIO, ІТ-директори
  • ІТ-менеджери та керівники департаментів інформаційних технологій
  • Керівники департаментів закупівлі обладнання, начальники відділів матеріально-технічного забезпечення