Partners - IDC IT Security Roadshow 2014 | Events | IDC CEMA

Partnery společnosti IDC pro tuto konferenci jsou níže uvedené společnosti. Více informací o nich se dozvíte kliknutím na jejich loga.

Platinum Partner(s)

Hewlett-Packard (HP) je jednou z největších technologických společností na světě. Je předním dodavatelem tiskových zařízení, osobních počítačů, softwaru, IT řešení a infrastruktury. Nabízí široké spektrum řešení pro všechny segmenty trhu. Díky komplexnosti svého portfolia patří HP mezi největší IT společnosti světa. HP rovněž poskytuje služby od obchodních konzultací přes business process konzultace, systémovou integraci až po implementace projektů a outsourcing. Nabízí zákazníkům kompletní portfolio služeb souvisejících s podnikovou ICT infrastrukturou, podnikovými procesy a řídicími aplikacemi. Dokáže prostřednictvím obchodního poradenství a IT poradentství navrhnout informační strategii vyplývající z obchodních cílů a existující aplikační infrastruktury.

 

Již 30 let společnost Dell naslouchá svým zákazníkům a přináší firmám, úřadům i jednotlivým uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Dell se dnes stává jediným IT výrobcem s nabídkou řešení od tabletů po datová centra. Zákazníci důvěřují, že jim zajistíme technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i dosáhnou – přitom nezáleží na tom, zda u nich doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde. Další informace o našem příběhu, úmyslech a o lidech, jež stojí za naším přístupem orientovaným na zákazníka naleznete na www.dell.cz.

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě s dlouhou tradicí inovací. První pobočka IBM v České republice byla založena jako první pobočka v regionu střední a východní Evropy a jako šestá v celé Evropě. Převažující činností IBM v České republice je prodej širokého spektra IT technologií od serverů a systémů pro ukládání dat až po software a IT služby včetně služeb konzultačních. K hlavním cílům společnosti IBM patří poskytování komplexních služeb systémového integrátora a prosazování výhod elektronického obchodu do každodenního života firem. Integrální součástí strategie IBM jsou také programy firemní společenské odpovědnosti, jimiž IBM přispívá k řešení ekologických a sociálních problémů společnosti. Z hlediska svého obchodního obratu, rozsáhlosti své nabídky či počtu zaměstnanců zastává IBM v českém prostředí stejné postavení, jakého IBM dosáhla na celém světě. Více informací naleznete na www.ibm.com/cz.

Zlatý(í) partner(ři)

Vodafone (v té době jako Oskar) vstoupil na telekomunikační trh 1. března 2000 jako 3. a nejrychleji se rozvíjející mobilní operátor v České republice. Přinesl na trh například konvergovanou službu Vodafone OneNet pro firmy, která jim nabízí komplexní telekomunikační servis. Dále v roce 2009 Vodafone spustil komerční provoz 3G sítě a ke konci roku 2012 pokrýval již 73,2 % populace ČR. Od stejného roku také funguje zákaznické centrum pro firmy OneNet Centrum. Ve více než 40 městech spustil Vodafone nejvýkonnější 3G technologii s názvem HSPA+DC. Na jaře roku 2013 Vodafone spustil testovací provoz LTE sítě. Na podzim pak Vodafone začal pokrývat Českou republiku rychlým mobilním internetem prostřednictvím technologie LTE a 3G pod názvem Turbo Internet. Plánuje jím do konce roku 2014 pokrýt téměř celou Českou republiku.

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com), celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, je jediný dodavatel, který nabízí jednotný rámec pro správu komplexního zabezpečení sítí, dat a koncových bodů. Check Point svým zákazníkům přináší bezkonkureční zabezpečení proti všem typům hrozeb, klade důraz na jednoduchost nastavení a ovládání a snižuje náklady na vlastnictví. Check Point jako první uvedl na trh firewall (označený FireWall-1) s patentovanou technologií „stateful inspection“. Nejnovější inovací Check Pointu je architektura softwarových bladů. Dynamická architektura softwarových bladů nabízí bezpečná, flexibilní a jednoduchá řešení, která je možné libovolně přizpůsobit potřebám jakékoliv organizace či prostředí. Mezi zákazníky Check Pointu patří desítky tisíc společností a organizací všech velikostí, včetně všech firem uváděných v žebříčku Fortune 100. Řešení ZoneAlarm, které získalo řadu ocenění, chrání milióny počítačů proti útokům hackerů, spyware a krádeží identity.

Společnost Kaspersky Lab je největším soukromě vlastněným poskytovatelem koncových bezpečnostních řešení na světě. Společnost se řadí mezi čtyři největší prodejce bezpečnostních řešení pro koncové uživatele.* Již více než 17 let patří Kaspersky Lab mezi přední inovátory v oblasti informačních technologií a poskytuje efektivní digitální bezpečnostní řešení velkým podnikům, malým a středním firmám i domácím uživatelům. Aktuálně společnost registrovaná ve Velké Británii působí v bezmála 200 zemích a oblastech a poskytuje ochranu více než 400 milionům uživatelů. Více informací o společnosti Kaspersky Lab najdete na www.kaspersky.cz.

* Společnost zařadil na čtvrté místo žebříček „IDC Worldwide Endpoint Security Revenue by Vendor, 2013“. Žebříček vyšel ve zprávě „IDC Worldwide Endpoint Security 2014-2018 Forecast and 2013 Vendor Shares (IDC #250210, August 2014)“ a řadil poskytovatele software podle zisku z prodeje koncových bezpečnostních řešení v roce 2013.

CyberArk je jediný poskytovatel bezpečnostních řešení, která dokáží aktivně zabránit nejvyspělejším počítačovým útokům spočívajícím ve zneužití privilegovaných uživatelských účtů k napadení klíčových systémů firmy. Společnost CyberArk přišla na trh s novou kategorií bezpečnostních řešení, která chrání privilegované účty a brání útočníkům v eskalaci práv, díky níž by mohli napáchat nenapravitelné škody. Řešení CyberArk využívají největší společnosti světa včetně 35 firem na žebříčku Fortune 100 a mají důvěru, že dokáže ochránit jejich nejcennější informace, infrastrukturu a aplikace a zároveň zajistit soulad s přísnými požadavky na dodržení právních předpisů a audit. www.cyberark.com

BalaBit IT Security je dodavatel inovativních řešení pro informační bezpečnost. Je předním světovým dodavatelem řešení pro sledování aktivit uživatelů podle přidělených oprávnění. Dodává technologie pro důvěryhodné logování a proxy brány, které pomáhají chránit zákazníky před vnitřními i vnějšími hrozbami a splňují bezpečnostní a legislativní požadavky. Společnost je aktivním členem open source komunity. Poskytuje řešení pro nevídaně širokou škálu otevřených i proprietárních platforem, včetně nejsložitějších heterogenních IT systémů spojujících fyzické, virtuální a cloudové prostředí. BalaBit je také známá jako „logovací firma“ podle svého nejvýznamnějšího produktu – otevřené aplikace pro logovací server, kterou využívá více než 1 000 000 společností na celém světě a která se stala celosvětově uznávaným de facto standardem. BalaBit je podle žebříčku Deloitte Technology Fast 50 z roku 2012 nejrychleji rostoucí společností zabývající se počítačovou bezpečností ve střední Evropě. Má pobočky ve Francii, Německu, Rusku a v USA a spolupracuje s partnery po celém světě. Její výzkumné a vývojové centrum a globální středisko podpory se nachází v Maďarsku.

Silver Partner(s)

HOB GmbH & Co. KG je středně velká německá společnost, která zákazníkům z celého světa dodává inovativní, mnohokrát oceněná softwarová řešení. Byla založena v roce 1964 a vystavěla svůj úspěch na serverových řešeních, zabezpečeném vzdálené přístupu, VoIP a virtualizaci. Produkty společnosti HOB využívají malé, střední i velké podniky. Některé produkty HOB jsou certifikované podle standardu EAL4+ Německého spolkového úřadu pro informační bezpečnost. Řešení pro vzdálený přístup od společnosti HOB získala známku kvality „IT Security Made in Germany“ od asociace pro informační bezpečnost TeleTrusT. 

INVEA-TECH je český výrobce řešení pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí se specializací na IP flow monitoring, behaviorální analýzu sítě, hardwarově akcelerované aplikace (FPGA) a řešení pro ochranu proti kybernetickým útokům a kybernetické kriminalitě. S klíčovým produktem FlowMon je lídrem v oblastech monitorování provozu a behaviorální analýzy. Tyto technologie, doplňující tradiční bezpečnostní nástroje typu firewall nebo IDS/IPS, jsou podle analytické společnosti Gartner současným trendem v oblasti bezpečnosti počítačových sítí. INVEA-TECH byla založena v roce 2007. V současné době působí celosvětově prostřednictvím svých obchodních partnerů. Společnost je držitelem řady certifikátů a prestižních ocenění. V roce 2015 byla INVEA-TECH zařazena oceněním Red Herring Top 100 Europe Award mezi nejslibnější technologické firmy Evropy. Více informací získáte na www.invea.cz

 

 

APC by Schneider Electric je přední světový dodavatel služeb a produktů pro zálohová napájení a chlazení datových center i počítačů pro kanceláře a domácnosti. Původní společnost APC získala v roce 2007 společnost Schneider Electric a spojila ji s firmou MGE UPS Systems. Vznikla tak divize Critical Power & Cooling Services. APC by Schneider Electric nabízí nepřerušitelné záložní zdroje UPS, jednotky přesného chlazení, racky a software pro navrhování i správu řešení pro datová centra vhodná pro velké, střední i malé firmy a instituce. Disponuje rozsáhlou servisní sítí a každoročně vynakládá značné finanční prostředky na výzkum a vývoj. Společnost Schneider Electric, která na celém světě zaměstnává 150 000 lidí, v roce 2013 dosáhla tržeb 24 miliard eur. Více informací na www.schneider-electric.com.

 

Technological Partner(s)

Coffee Break Partner(s)

Content Partner(s)

Media Partner(s)