Speakers - IDC IT Security Roadshow 2014 | Events | IDC CEMA

Přednášející

Mark Child

Mark Child

Research Manager, Software, Central & Eastern Europe

Mark Child nastoupil do IDC v únoru 2004 jako editor. Během roku se seznámil s výstupy všech oddělení a v březnu 2005 přešel do výzkumného týmu pro trhy softwaru jako analytik. Nyní pracuje na studiíc... (Zobrazit celý profil)

Jiří Fiala

Jiří Fiala

Business Development Manager, Hewlett Packard, s.r.o.

Jiří Fiala nejprve působil na poli zákaznických služeb. Rychle se ve světě outsourcingu stal jedním z nejlepších architektů podnikových řešení v regionu EMEA, především se zaměřením na nadnárodní orga... (Zobrazit celý profil)

Petr Hněvkovský

Petr Hněvkovský

Senior Security Consultant, Hewlett Packard, s.r.o.

Petr Hněvkovský je informační specialista na bezpečnost s více než 15 lety zkušeností. Specializuje se na informační bezpečnost a řízení rizik, což mu pomohlo úspěšně řídit jedny z nejrozsáhlejších pr... (Zobrazit celý profil)

Jan Ježek

Jan Ježek

Technical Director, business communication, s.r.o.

Jan Ježek je jedním ze zakladatelů společnosti business communication s.r.o., která od roku 2003 poskytuje managed služby firemním zákazníkům. Je odpovědný za technické návrhy firemních infrastruktur.... (Zobrazit celý profil)

Jiří Slabý

Jiří Slabý

Business Solution Architect, IBM Czech Republic

Jiří Slabý hledá nové obchodní příležitosti, zajímavé nápady, špičková řešení s využitím nejnovějších technologií a nové způsoby řešení problémů, kterým společnost a lidstvo čelí. Je tím prvním, na ko... (Zobrazit celý profil)

Jakub Geršl

Jakub Geršl

Product Manager, Mobility Products and Propositions, Vodafone Czech Republic

Jakub Geršl má ve společnosti Vodafone na starosti vývoj nových služeb pro firemní klientelu z celé ICT oblasti. Více než 6 let působí na různých pozicích v oblasti marketingu a v minulosti byl napřík... (Zobrazit celý profil)

Peter Kovalčík

Peter Kovalčík

Security Engineer Eastern Europe, Check Point Software Technologies

Peter Kovalčík pracuje ve společnosti Check Point Software Technologies jako Security Engineer. Má více než šest let zkušeností v oblasti bezpečnosti sítí a na své pozici je odpovědný za technickou a ... (Zobrazit celý profil)

Miloslav Lujka

Miloslav Lujka

Channel Manager Czech Republic, Check Point Software Technologies

Miloslav Lujka, působí osmým rokem ve společnosti Check Point Software Technologies na pozici Channel Team Leader. Má na starosti tým zodpovědný za podporu prodeje a rozvoj partnerského kanálu v České... (Zobrazit celý profil)

Stefan Tanase

Stefan Tanase

Senior Security Researcher, Kaspersky Lab

Stefan Tanase pracuje ve společnosti Kaspersky Lab od roku 2007. Je odborníkem na vývoj webových aplikací a internetovou bezpečnost. Své znalosti a zkušenosti z internetového prostředí aplikuje v obl... (Zobrazit celý profil)

Ana-Maria Boldizsar

Ana-Maria Boldizsar

Regional Sales Manager SEE&Turkey, Cyber-Ark

Ana-Maria Boldizsar je regionální manažerkou společnosti CyberArk Software pro jihovýchodní Evropu. Před nástupem do CyberArk pracovala 10 let v oblasti IT bezpečnosti na poradenských a obchodních poz... (Zobrazit celý profil)

Ing. Peter Jankovský

Ing. Peter Jankovský

Security Monitoring Architect, Axenta a.s.

Vystudoval TU Košice, obor informační a komunikační technologie. Po studiu nastoupil do společnosti GiTy, kde se zabýval informační bezpečností od realizace technických řešení přes její řízení po impl... (Zobrazit celý profil)

Aleš Špidla

Aleš Špidla

ředitel odboru bezpečnostní politiky, Ministry of Labour and Social Affairs of the Czech Republic

Normal 0 false false false CS X-NONE X-NONE ... (Zobrazit celý profil)

Dalibor Sommer

Dalibor Sommer

Business Development Manager, Hewlett Packard, s.r.o.

Ve společnosti HP pracuje od roku 1999. Problematice bezpečnosti a správy IS se věnuje více než 15 let. Během své profesní kariéry získal či má stále aktivní certifikace HP, Cisco, Checkpoint, F5 netw... (Zobrazit celý profil)

Frank Wittmann

Frank Wittmann

Account Manager, HOB GmbH & Co. KG

Frank Wittmann pracuje ve společnosti HOB GmbH & Co. KG od roku 2011, v současné době na pozici Account Manager pro velkou část jižního Německa, především Bádensko-Württembersko. Stará se o zákazn... (Zobrazit celý profil)

Pavel Minařík

Pavel Minařík

Technical Director, INVEA-TECH

Pavel Minařík se zabývá oblastí kybernetické bezpečnosti od roku 2006. Účastnil se řady výzkumných projektů v oblasti analýzy provozu datových sítí a detekce pokročilých hrozeb jako výzkumný pracovník... (Zobrazit celý profil)

Václav Míka

Václav Míka

District Manager Czech Republic, APC by Schneider Electric

Václav Míka nastoupil do společnosti APC (dnes součástí Schneider Electric) v r. 2004. Po návratu ze zahraničního působení v Mnichovské pobočce má od r. 2008 na starosti rozvoj obchodu v oblasti systé... (Zobrazit celý profil)

Jan Švihla

Jan Švihla

System Engineer, Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Jan Švihla pracuje ve společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group jako systémový inženýr specialista v oddělení bezpečnostních systémů, společně s dodavatelem se zabývá implementa... (Zobrazit celý profil)

Daniel Schalberger

Daniel Schalberger

IT Security Consultant and Live Hacker, SysS GmbH

Daniel Schalberger pracuje na pozici bezpečnostního konzultanta ve společnosti SySS GmbH, kde také provádí průnikové testování. Na svém kontě má již více než 300 projektových dnů. Má několikaleté zkuš... (Zobrazit celý profil)